دکه وردپرس

نحوه انتقال ابزارک های وردپرس به سایت جدید

چگونه ابزارک ها را منتقل کنیم

در گذشته در مورد نحوه انتقال مطالب و اطلاعات وردپرس به سایت جدید صحبت کردیم . امروز در مورد انتقال ابزارک های وردپرس گفتگو میکنیم. اگر سایتی جدیدی راه اندازی کردید و میخواهید اطلاعات وردپرس را به آن منتقل کنید، نیازمند انتقال ابزارک ها هم هستید. ابزارک ها (نام انگلیسی: Widget) قطعه کد هایی هستند که به صورت کاملا پویا و اتوماتیک مواردی را در سایت شما فراخوانی و به نمایش میگذارند. در ادامه نحوه انتقال ابزارک ها در وردپرس را مورد بررسی قرار میکنیم.

انتقال ابزارک های وردپرس به سایت جدید

برای انتقال ابزارک ها از سایتی به سایت دیگر نیازمند افزونه Widget Importer & Exporter میباشید. از انتهای این مطلب میتوانید افزونه را دانلود و نصب کنید. پس از نصب و فعالسازی افزونه  بخشی با نام درون ریز و برون بر ابزارک ها به منوی ابزارها در پیشخوان وردپرس افزوده میشود.

پس از کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه افزونه میشویم. (مشابه تصویر زیر). فرایند انجام برون بری و درون ریزی بسیار ساده هست و با کلیک بر روی گزینه برون بری ابزارک ها میتوانید از ابزارک های سایت خود خروجی بگیرید.

صفحه افزونه Widget Importer & Exporter

در نهایت پس از دریافت فایل خروجی آن را در سایت جدید و در قسمت درون ریزی ابزارک ها وارد کنید. پس از وارد کردن فایل، افزونه اقدام به بارگذاری ابزارک ها میکند.

دقت کنید که در سایت مقصد هم باید افزونه Widget Importer & Exporter را نصب و فعال کرده باشید.

امیدوارم این آموزش هم مورد پسند شما باشه. اگر سوالی بود در قسمت نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ بدهیم.

بدرود.

دانلود افزونه widget importer exporter مخزن وردپرس

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*